Woda demineralizowana Warszawa

Wodę demineralizowaną dostarczamy do wszystkich zakątków Polski. Warszawa jako stolica Polski jest miejscem gdzie często dostarczamy duże ilości wody destylowanej. Znajduje się tu wiele centr danych, serwerowni czy biurowców. We wszystkich tych miejscach znajdują się instalacje gaśnicze które muszą być wypełnione wodą demineralizowaną. Nasza pozycja lidera na rynku pozwala nam błyskawicznie realizować dostawy wody demineralizowanej do Warszawy cysternami oraz w zbiornikach IBC. Jesteśmy w stanie zorganizować dostawę wody destylowanej cysterną w ciągu 1-2 dni roboczych. Posiadamy rozległe kontakty z firmami przewozowymi dzięki temu dostawa zawsze odbywa się szybko, sprawnie i w korzystnej cenie. Zakup wody demineralizowanej w większych ilościach wiąże się z wyższymi rabatami. Cena wody demineralizowanej zależy od zamówionej ilości.

Woda destylowana do prób ciśnień

Próby szczelności zbiorników czy kotłów wymagają dużych ilości wody demineralizowanej. Woda demineralizowana zapewnia, że w testowanym urządzeniu nie pozostaną żadne zanieczyszczenia czy osady. Układy wody chłodzącej również często wymagają wody demineralizowanej. Specjalizujemy się w dużych zamówieniach na wodę demineralizowaną.

magazyn wody destylowanej

Transport wody demineralizowanej

Realizujemy zamówienia na wodę demineralizowaną od 1000 litrów. Przy zamówieniu 1000 litrów wodę demineralizowaną wysyłamy w zbiornikach IBC za pomocą firmy kurierskiej. W okolicach Śląska dostarczamy własnymi samochodami. Większe ilości dostarczamy za pomocą firm spedycyjnych. Zawsze wybieramy najkorzystniejszą dla klienta opcję. Przy dostawie woda może być przepompowana do zbiornika klienta lub pozostawiona w zbiorniku typu mauzer. W przypadku dostawy samochodem ciężarowym kierowca może rozładować zbiorniki za pomocą windy. Przy zamówieniu należy nas powiadomić, jeżeli przy rozładunku nie będzie dostępnego wózka widłowego. Transport cysterną jest zwykle najbardziej korzystną opcją. Cysterna ma możliwość przepompowania wody demineralizowanej do wskazanego zbiornika. Cysterna jest wyposażona w odpowiedniej długości węże do tłoczenia wody destylowanej.

woda destylowana ładowana do ciężarówki wózkiem widłowym