Cennik wody demineralizowanej

Poniżej przedstawiamy aktualny cennik naszej wody demineralizowanej. Cena wody demineralizowanej zależy od wielkości pojedynczego zamówienia. Cennik obowiązuje od 01.02.2024

Jednorazowy zakup Cena netto za 1000 litrów Cena netto za 1 litr
Poniżej 1000 L 700 zł 0.7 zł
1000 L 350 zł 0.35 zł
2000 L 340 zł 0.34 zł
3000 L 330 zł 0.33 zł
4000 L 320 zł 0.32 zł
5000 L 310 zł 0.31 zł
6000 L 300 zł 0.30 zł
7000 L 290 zł 0.29 zł
8000 L 280 zł 0.28 zł
10 000 L 270 zł 0.27 zł
Powyżej 10 000 L 260 zł 0.26 zł

 

Ceny wody demineralizowanej

Przy zakupie wody demineralizowanej i wody destylowanej z pewnością ważnym faktorem jest cena, w szczególności, gdy decydujemy się na duże ilości. Mamy dobrą informację! Im więcej litrów przy jednorazowym zakupie, tym cena netto za litr jest mniejsza! W takim wypadku, jeżeli chcemy kupić powyżej 10 000 litrów, za litr zapłacimy jedynie 26 groszy! Woda demineralizowana pozwala na skorzystanie z okazji i zaoszczędzenie, co jest ważne, gdy wykorzystujemy duże ilości. Produkcja leków, kosmetyków albo roztworów wykorzystywanych w przemyśle medycznym wymaga dużych ilości wody demineralizowanej 1000 L. A jakość naszych wód demineralizowanych badana jest w akredytowanym laboratorium. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i rozpoczęcia oszczędności! Profesjonalizm, którym się cechujemy, pozwala na doradztwo w pełnym zakresie. Ponadto dostarczamy wodę w sytuacjach awaryjnych tego samego dnia!

Woda demineralizowana 1000L – idealne rozwiązanie dla Twojego biznesu!

Kiedy potrzebujesz dużej ilości wody najwyższej jakości, nasza oferta wody demineralizowanej w pojemności 1000L jest tym, czego szukasz. “Czysta Woda Śląsk” oferuje produkt, który łączy w sobie doskonałą jakość z atrakcyjnymi warunkami cenowymi, zwłaszcza przy zakupie większych ilości. Dzięki temu przedsiębiorstwa mogą liczyć na niezawodność dostaw.  Niezależnie od branży- czy to farmaceutyczna, kosmetyczna czy medyczna- woda demineralizowana 1000L to gwarancja satysfakcji. Firma nie tylko dostarcza produkt najwyższej jakości, ale także oferuje wsparcie i doradztwo, aby każdy klient mógł w pełni wykorzystać potencjał dostarczanej wody.

 

Zbiorniki do wody demineralizowanej

W ofercie posiadamy także używane zbiorniki IBC do wody demineralizowanej. Są to paletopojemniki (popularnie zwane mauzerami). Są wykorzystywane przez nas wyłącznie do wody demineralizowanej co świadczy o ich czystości. Cena za czysty zbiornik to 430 zł netto

Nowy paletopojemnik (mauzer IBC) 1000 l do wody demineralizowanej to koszt 750 zł netto.

Dzierżawa zbiorników

Istnieje możliwość dzierżawy zbiornika do wody demineralizowanej. Koszt dzierżawy zbiornika do 30 dni wynosi 100 zł netto. Po tym terminie koszt dzierżawy wynosi 4 zł netto za dzień. Maksymalny okres dzierżawy wynosi 60 dni. Klient ponosi koszty zwrotu pustego zbiornika. Koszty są ustalane indywidualnie. Za dzierżawione zbiorniki pobieramy kaucję. Zwracane zbiorniki muszą pozostać czyste. Ewentualne koszty czyszczenia i regeneracji zbiornika zostaną rozliczone z kaucji.

Dostawa wody demineralizowanej

Wodę demineralizowaną dostarczamy własnym transportem lub za pośrednictwem firm spedycyjnych – w zależności od tego która opcja jest korzystniejsza dla Klienta. Na terenie województw śląskiego, opolskiego i małopolskiego oferujemy bardzo atrakcyjne warunki dostaw w zakresie od 1000 do 3000 litrów wody destylowanej. W tym obrębie możemy dowieźć i przepompować wodę do zbiorników co eliminuje koszty związane z wysyłką pustych paletopojemników. Cena dostawy wody demineralizowanej jest ustalana indywidualnie na podstawie odległości oraz zamówionej ilości. Dostawę organizujemy najczęściej w ciągu 2-3 dni roboczych. Istnieje możliwość dostaw w godzinach niestandardowych w zależności od ustaleń.

Woda demineralizowana 1000 litrów

Zakłady przemysłowe we wszelakich procesach wykorzystują bardzo duże ilości wody demineralizowanej. Kupowanie małych ilości sprawia, że tracimy niepotrzebnie czas i możemy spowolnić produkcję. Woda demineralizowana 1000 L może być wykorzystywana w analizie chemicznej, medycynie oraz przy produkcji roztworów niezbędnych do zastrzyków, szczepionek czy kroplówek. Woda demineralizowana 1000 L używana jest przede wszystkim w farmacji i w przemyśle kosmetycznym, wobec czego warto zadbać o odpowiednią ilość tego płynu w swoim zakładzie produkcyjnym. Zakup wody w opakowaniach 1000 L jest bardzo ekologiczny i ekonomiczny. Przy kupowaniu wody demineralizowanej w pięciolitrowych bańkach zanieczyszczamy środowisko i generujemy większą ilość śmieci.

Woda destylowana cena — korzystne warunki dla każdego przedsiębiorcy

W dobie rosnącej konkurencji na rynku odpowiednie koszty produkcji stają się kluczem do sukcesu. “Czysta Woda Śląsk” oferuje atrakcyjne warunki cenowe dla wody destylowanej, umożliwiając przedsiębiorcom osiągnięcie znaczących oszczędności. Im większa ilość zakupionej wody, tym korzystniejsza jej cena za litr. Dzięki temu przedsiębiorstwa mogą planować swoje inwestycje w sposób bardziej efektywny. Nasza oferta jest odpowiedzią na potrzeby rynku, gdzie jakość produktu idzie w parze z optymalizacją kosztów. Zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem i wyboru najkorzystniejszej opcji dla Twojego biznesu.

Woda destylowana 1000L – optymalizacja kosztów

W środowisku przemysłowym, gdzie duże ilości wody są niezbędne, woda destylowana 1000L od “Czysta Woda Śląsk” stanowi klucz do efektywności kosztowej. Dzięki atrakcyjnym warunkom cenowym, zwłaszcza przy zakupie większych partii, przedsiębiorstwa mają możliwość osiągnięcia znaczących oszczędności. To idealne rozwiązanie dla sektorów takich jak produkcja leków czy kosmetyków, gdzie jakość i ilość wody są kluczowe. Nasze podejście do klienta, oparte na profesjonalizmie i doradztwie, gwarantuje satysfakcję z każdego zakupu. Dodatkowo, w sytuacjach awaryjnych, jesteśmy w stanie dostarczyć wodę tego samego dnia, co podkreśla nasze zaangażowanie w obsługę klienta na najwyższym poziomie.

W naszej ofercie znajdują się również pomocne akcesoria do zbiorników z wodą demineralizowaną. Są to między innymi zawory, adaptory IBC, pompy do wody demineralizowanej.

Adaptor IBC S60x6 na gwint G3/4″

 • Nadaje się do stosowania z wodą demineralizowaną
 • Posiada uszczelkę
 • Pasuje do tzw. gwintu 2″ w zbiorniku IBC
 • Gwint zewnętrzny rurowy G3/4″

Cena 29 zł netto

 

Adaptor IBC S60x6 na gwint G1″

 • Nadaje się do stosowania z wodą demineralizowaną
 • Posiada uszczelkę
 • Pasuje do tzw. gwintu 2″ w zbiorniku IBC
 • Gwint zewnętrzny rurowy G1″

Cena 39 zł netto

Adaptor IBC S60x6 na gwint G1 1/2″ (3/2″)

 • Nadaje się do stosowania z wodą demineralizowaną
 • Posiada uszczelkę
 • Pasuje do tzw. gwintu 2″ w zbiorniku IBC
 • Gwint zewnętrzny rurowy G1 1/2″ (3/2″)

Cena 59 zł netto

 

Adaptor IBC S60x6 na gwint G1″ wewnętrzny

 • Nadaje się do stosowania z wodą demineralizowaną
 • Posiada uszczelkę
 • Pasuje do tzw. gwintu 2″ w zbiorniku IBC
 • Gwint wewnętrzny rurowy G1″

Cena 49 zł netto

JCRm -1 A 0,55kW/230V pompa PEDROLLO

 • Nadaje się do stosowania z wodą demineralizowaną, destylowaną
 • Wydajność 85 l/min (5 m3/h)
 • Zasilanie 230V, 550W
 • Maksymalne ciśnienie 4,5 bar
 • Obudowa ze stali nierdzewnej, wirnik noryl