Referencje z dostaw wody demineralizowanej

Ciągłe i sprawne działanie w zakresie dostaw wody demi pozwoliło nam pozyskać wielu zadowolonych Klientów. Na tej stronie będziemy prezentować listy referencyjne od naszych zadowolonych Klientów.

Dostawy wody demineralizowanej na Politechnikę Śląską

W ostatnim czasie mieliśmy okazję dostarczać duże ilości wody demineralizowanej do badań laboratoryjnych na Wydziale Chemicznym Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Ciszymy się, że jakość naszej wody demineralizowanej została doceniona a badania przebiegły sprawnie. Jak widać, woda demineralizowana wykorzystywana jest nie tylko w przemyśle, ale także podczas badań.

Referencje dostawcy wody demineralizowanej
Referencje dostawcy wody demineralizowanej

Używanie wody demineralizowanej do produkcji wysokiej jakości dodatków budowlanych

Kolejna firma doceniła nasze starania. Otrzymaliśmy list referencyjny z firmy Siltec Polska. Firma wykorzystuje naszą wodę demineralizowaną do produkcji wyspecjalizowanych surowców stosowanych w przemyśle chemicznym, budowlanym, tekstylnym i wielu innych.

Woda demineralizowana używana do produkcji kosmetyków naturalnych

Otrzymaliśmy kolejny list referencyjnym tym razem od uznanego producenta kosmetyków naturalnych – firmy Nacomi. Kosmetyki tej firmy sprzedawane są już niemal na terenie całego świata. Ciszymy się, że jakość naszej wody destylowanej i terminowe dostawy zostały docenione.

Woda demineralizowana kosmetyki